BRAŇO JOBUS V MESTSKEJ KNIŽNICI V ZLATÝCH MORAVCIACH

V stredu, 3.mája 2023, sme privítali v našej knižnici speváka, hudobníka, ale najmä jedného z najúspešnejších a najobľúbenejších súčasných slovenských spisovateľov pre deti Branislava JOBUSA. Beseda sa konala v dopoludňajších hodinách a zúčastnilo sa jej 65 detí zo základných škôl Slepčany, Velčice a Martin nad Žitavou.

Humor Braňa Jobusa je neodolateľný a každá z jeho kníh sa v krátkom čase stane bestsellerom.

Na svojom konte má 22 kníh pre deti i dospelých, v ktorých nájdeme poučenie i kopec srandy.

Braňo Jobus prišiel medzi nás so svojím programom JOBUSOVKY a besedoval s deťmi o knihách, hudbe a všeličom inom a zaujímavom. Celá beseda bola poprepletaná jeho piesňami a hudobnými vstupmi.

Napriek nepriaznivému počasiu zažili deti, ale i my dospelí, s Braňom Jobusom nezabudnuteľné chvíle plné humoru a dobrej nálady.